Lista najczęściej zadawanych pytań o kody rabatowe, promocje, wyprzedaże.

Nie, możesz szukać i korzystać z udostępnionych kodów rabatowych, darmowych dostaw lub wyprzedaży bez żadnych kosztów z Twojej strony. Nasza strona z promocjami powstała po to abyś w prosty sposób mógł odszukać wartościowy kod rabatowy lub dużą wyprzedaż odwiedzając tylko jedną stronę internetową.

Generalnie wszystkie oferty promocyjne, jakie prezentujemy na naszych stronach możemy podzielić na:

  • kod rabatowy – unikalny numer lub ciąg znaków, który należy wpisać podczas składania zamówienia (dokonywania zakupów) w sklepie, którego taki kod promocyjny dotoczy. Dzięki takie kuponowi z kodem możemy np. kupić ubrania po niższej cenie.
  • promocja – taki rodzaj oferty promocyjnej nie wymaga kopiowania ani wpisania kodu podczas zamówienia. Wystarczy, że klikniesz przycisk „Przejdź” aby otworzyć stronę danego sklepu, w którym jest dana promocja.
  • kupon drukowany – ten rodzaj kuponu najczęściej obowiązuje w placówkach stacjonarnych danego sklepu. Aby skorzystać z promocji lub innej oferty promocyjnej niezbędne jest wydrukowanie takiego kuponu i okazanie go podczas dokonywania zakupu.

Nasz serwis ciągle pracuje nad rozwijaniem funkcjonalności dla odwiedzających. Jednak z uwagi na różne podejście twórców przeglądarek internetowych, nie zawsze możliwe jest takie same działanie wszystkich mechanizmów. Automatyczne kopiowanie kodu rabatowego po kliknięciu jest obecnie obsługiwane przez przeglądarki Chrom i Firefox. Zachęcamy do przeglądania prezentowanych promocji właśnie na nich.

Jeżeli na Twojej przeglądarce nie działa automatyczne kopiowanie należy zaznaczyć dany kod i po naciśnięciu prawego przycisku myszy zapisać go do schowka lub użyć skrótu Ctrl+c.

Codziennie aktualizujemy nasz serwis i zamieszczamy na nim kody rabatowe, informacje o darmowych dostawach i wyprzedażach, promocje lub oferty promocyjne ze sklepów internetowych i stacjonarnych. Wszystko co musisz zrobić to odszukać interesującą Ciebie promocje i przejść do danego sklepu, w którym ona obowiązuje.